teck
15 بهمن 1401 - 19:43

اعزام ماشین‌آلات ۶ استان برای بازگشایی محورهای چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اعزام ماشین‌الات برای کمک به برف‌روبی و بازگشایی محورها، گفت: از ۶ استان خوزستان، یزد، اصفهان، فارس، بوشهر و ایلام بیش از سی دستگاه سنگین به استان چهارمحال و بختیاری اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، غلامعلی حیدری امروز در بازدید از شهرستان کوهرنگ  اظهار داشت: به لطف خدا رحمت الهی در استان چهارمحال و بختیاری جاری شد و شاهد بارندگی خوبی در سطح استان بودیم، چند سالی می‌شد که چنین برف سنگینی نیامده بود.

وی با بیان اینکه قبل از بارش‌ها کلیه دستگاه‌ها سازماندهی شدند، افزود: پس از بارش‌ها اقدام به برف‌روبی شد اما با توجه به اینکه حجم بارش برف بسیار سنگین بود و کل تجهیزات استان چهارمحال و بختیاری کفاف این حجم از برف را نمی‌داد با وزیر برای اعزام تجهیزات صحبت شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از 6 استان خوزستان، یزد، اصفهان، فارس، بوشهر و ایلام بیش از سی دستگاه سنگین به استان چهارمحال و بختیاری اعزام شدند. به صورت میدانی تمامی مشکلات بررسی شد و مشکلات تمام شهرستان‌ها به طور تقریبی حل شده است.

وی بیان داشت: اعزام تجهیزات به شهرستان اردل در حال انجام است و یکی از شهرستان‌هایی که بارش برف سنگینی داشته شهرستان کوهرنگ است که امروز به صورت میدانی در صمصامی و گردنه شاه منصوری با مردم این منطقه صحبت شد و قطعا تصمیمات جدی برای حل مشکلات گرفته می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: شاهد صبر و متانت مردم عزیز استان هستیم، همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی در میدان هستند تا مردم کمتر شاهد مشکلات باشند. نیروهای خدماتی همچون برق، گاز و آب با سرعت وارد میدان شدند و مسائل را برطرف کردند‌.

حیدری خاطرنشان کرد: برف روبی با قوت در حال انجام است. گردنه چری دیشب بازگشایی شد و سایر نقاط دیگر با پیگیری‌ها و اقدامات بازگشایی می‌شود. پیش بینی‌ بارندگی در روز دوشنبه و سه شنبه صورت گرفته و همه در حالت آماده باش هستند.

انتهای پیام/7540

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1018865