teck
10 اسفند 1401 - 12:13

پیگیری دیوان محاسبات برای اجرای طبقه بندی مشاغل در ایزوایکو

مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان تأکید کرد: با قید فوریت اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در ایزوایکو اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان به اتفاق گروه حسابرسی مربوطه از محل تعمیرات نفتکش ها و شناورهای مستقر در کشتی سازی و فراساحل (ایزوایکو) بازدید کردند.

بنا بر اعلام دیوان محاسبات هرمزگان، در جریان بازدید مذکور، مدیرعامل شرکت گزارشی از روند کاری شرکت و افزایش تعداد شناورها و نفتکش های وارده به شرکت جهت تعمیرات و درآمدزایی آن مجموعه ارائه کرد.

در ادامه بازدید، مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات استان بیان داشت: می بایست با هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح، فعالیت های شرکت، ارتقا یافته و باعث افزایش اشتغال و درآمد برای شرکت شده و گامی در جهت کمک به توسعه صنعتی در استان برداشته شود.

سپس مدیرکل دیوان محاسبات استان در خصوص اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت سوالاتی را مطرح کرد که سلمان ضربی مدیرعامل شرکت در پاسخ بیان داشت که این طرح به مشاور ارجاع و در دستور کار قرار دارد و بزودی اجرا خواهد شد که در این خصوص مدیرکل دیوان محاسبات تاکید کرد با قید فوریت، اجرای طرح طبقه بندی مشاغل اجرا و پرداخت مطالبات معوق و جاری کارکنان و پیمانکاران نیز در اولویت پرداخت ها قرار گیرد.

پایان پیام/

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1066409