teck
28 بهمن 1401 - 16:36

چهره مزورانه نهادهای بین المللی در زلزله ترکیه و سوریه آشکار شد/ مردم ما در 22بهمن امسال پیام بصیرت به دنیا صادر کردند

امام جمعه بندرعباس گفت: بی توجهی نهادهای حقوق بشری و بین المللی در ماجرای زلزله سوریه و ترکیه و بی توجهی آنان به مردم مظلوم سوریه و محروم ماندن این مردم از کمک های بین المللی نشانه دیگری بر چهره مزورانه آنان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ظهر امروز با اشاره به حماسه بزرگ مردم ایران در 22 بهمن امسال و تأثیری که این حضور باشکوه مردم در پی فتنه افروزی های چندین ماهه دشمنان به جای گذاشت، اظهار کرد:   این مصداق وفای به عهد مردم با شهدا، امام راحل و خداوند بود که به معنای آن است تا رساندن این امانت الهی به دست صاحبش از پای نمی‌نشینند.

وی تلاش دشمن برای سیاه نمایی و دور ساختن اذهان ملت ایران از توانمندی‌ها و شکوه خویش را یکی از اصلی ترین طراحی‌های فکری و رسانه ای آنان برشمرد و خاطرنشان کرد: مردم ما در 22 بهمن نشان داد که هرگز اسیر این القائات شیطانی نشده و با چنگ زدن به ریسمان الهی، با قدرت و صلابت به پیش می‌رود.

امام جمعه بندرعباس با تبریک مبعث رسول مکرم اسلام (ص) خاطرنشان کرد: مبعث نشانه اوج بندگی انسان و کمال شخصیتی وجود اوست و فلسفه عالم به خاطر مبعث است.

حجت الاسلام عبادی زاده با اشاره به زلزله رخ داده در ترکیه و سوریه، تبعیض نهادهای حقوق بشری و بین المللی میان دو ملت ترکیه و سوریه و تنها گذاردن مردم سوریه در حالی این کشور سالهاست با تروریسم می‌جنگد را نشانه دیگری بر مزورانه بودن سیاست های مدعیان نام برد و تصریح کرد: چهره زشت سازمان‌های بین‌المللی، بیشتر نمایان شد

امام جمعه بندرعباس افزود: گسل تبعیض را در امدادرسانی به زلزله‌زدگان ترکیه و سوریه شاهدیم که دردناک تر از گسل طبیعت است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1042262